Fish and Spins
Σύνδεση Εγγραφή

Fish and Spins Casino Greece

Welcome Bonus: 150% ΕΩΣ 750 £ + 100 FS

Ξεκίνα να παίζεις

Πρόσφατες μεγάλες νίκες

aceer+€71.73
Dark Wolf
lucky780+€367.44
Aztec Treasure Hunt
driftx88+€354.70
Pearl Reef Gigablox Multimax
rushx40+€335.59
Indonesian Speed Baccarat 1
spin_pro+€443.39
Gates of Olympus
volt21+€177.56
African Fortune
driftz+€82.57
Limbo
spin748+€373.11
Demon Pots
echo_uk+€100.61
3 Thunders
driftx31+€272.89
Chosen by the Gods

Fish and Spins – η βιβλιοθήκη, οι πάροχοι και το μπόνους καλωσορίσματος

Το Fish and Spins είναι ένα online καζίνο που λειτουργεί από το 2026 και απευθύνεται σε παίκτες από την Ελλάδα. Η πλατφόρμα φιλοξενεί παιχνίδια από πάνω από 140 παρόχους, συμπεριλαμβανομένων των Evolution, BGaming και 3 Oaks. Το καζίνο δέχεται καταθέσεις σε εννέα νομίσματα — ανάμεσά τους GBP, EUR, USD, TRX και BTC — και προσφέρει μπόνους πρώτης κατάθεσης 150% έως 750 £ μαζί με 100 Free Spins. Οι αναλήψεις υπόκεινται σε ημερήσια όρια 4.000 GBP/EUR/USD, ενώ οι πληρωμές μέσω τραπεζικού εμβάσματος ολοκληρώνονται εντός πέντε έως επτά εργάσιμων ημερών. Στα ισχυρά σημεία ανήκουν η ποικιλία των κρυπτονομισμάτων και οι καθημερινές προσφορές — από την άλλη, ο χειριστής δεν δημοσιεύει όνομα εταιρείας ούτε αριθμό άδειας στους όρους χρήσης.

ΠεδίοΣτοιχείο
ΧειριστήςΑναφέρεται ως «the Company» στους όρους
Copyright2026
ΠαιχνίδιαΚουλοχέρηδες, επιτραπέζια, live dealers, crash games, ξυστά
ΠάροχοιΠάνω από 140 (Evolution, BGaming, 3 Oaks, 4theplayer, 1spin4win και άλλοι)
ΝομίσματαGBP, EUR, USD, TRX, BTC (συνολικά 9 νομίσματα)
Τρόποι πληρωμήςVISA, MasterCard, εναλλακτικές μέθοδοι, κρυπτονομίσματα
Ελάχιστη κατάθεση (Fiat)20 GBP / 20 EUR / 20 USD
Ελάχιστη ανάληψη (Fiat)20 GBP / 20 EUR / 20 USD
Χρόνος ανάληψης5–7 εργάσιμες ημέρες (τραπεζικό έμβασμα)
Ημερήσια όρια ανάληψης4.000 GBP/EUR/USD
Εβδομαδιαία όρια ανάληψης8.000 GBP/EUR/USD
Μηνιαία όρια ανάληψης30.000 GBP/EUR/USD
Μπόνους καλωσορίσματος150% έως 750 £ + 100 Free Spins
Wagering40x (μπόνους και κέρδη από free spins)
MobileBrowser-based
ΥποστήριξηLive Chat 24/7, email

Η προσφορά καλωσορίσματος του Fish and Spins και πώς λειτουργεί το wagering

Το Fish and Spins προσφέρει στην πρώτη κατάθεση 150% έως 750 £ μαζί με 100 Free Spins. Το μπόνους και τα κέρδη από τα free spins υπόκεινται σε wagering 40x — δηλαδή, αν πάρεις 300 £ ως μπόνους, θα πρέπει να ποντάρεις 12.000 £ συνολικά πριν μπορέσεις να κάνεις ανάληψη. Τα free spins ισχύουν για τρεις ημέρες, τα κέρδη από αυτά για επτά ημέρες, και το ίδιο το μπόνους για δέκα ημέρες. Η μέγιστη ανάληψη από την προσφορά καλωσορίσματος είναι 5.000 £, 5.000 € ή 5.000 $, ενώ για χρήστες κρυπτονομισμάτων το όριο πέφτει στο διπλάσιο της αρχικής κατάθεσης — ένα σημείο που αξίζει προσοχής αν σκέφτεσαι να παίξεις με Bitcoin ή Tether.

ΌροςΑξία
Ποσοστό μπόνους150%
Μέγιστο ποσό750 £
Free Spins100
Wagering (μπόνους + free spins)40x
Μέγιστο στοίχημα κατά το wagering5 £ / 5 € / 5 $ / 5 USDT
Μέγιστη ανάληψη (Fiat)5.000 £/€/$
Μέγιστη ανάληψη (Crypto)Διπλάσιο της αρχικής κατάθεσης
Διάρκεια ισχύος (μπόνους)10 ημέρες

Καλό είναι να ξέρεις ότι η συνεισφορά των παιχνιδιών στο wagering διαφέρει. Τα slots συνεισφέρουν 100%, η ρουλέτα 25%, τα επιτραπέζια 10%, ενώ άλλα παιχνίδια — όπως ορισμένα live ή scratch cards — μπορεί να συνεισφέρουν 0%. Επίσης, ο χειριστής θεωρεί κατάχρηση μπόνους οποιαδήποτε στρατηγική χαμηλού ρίσκου, όπως το Martingale ή το D'Alembert, ή το να καλύπτεις 25 ή περισσότερους αριθμούς στη ρουλέτα — αν εντοπιστεί τέτοια συμπεριφορά, τα κέρδη ακυρώνονται.

Οι επιπλέον προσφορές του Fish and Spins

Πέρα από το μπόνους καλωσορίσματος, το Fish and Spins τρέχει μια σειρά εβδομαδιαίων προσφορών. Κάθε Τετάρτη, η «Wed-nes-sea Quest» δίνει 30 £ μπόνους μαζί με 30 Spins όταν χτυπήσεις συγκεκριμένα ορόσημα. Το βράδυ, από τις 6 έως τις 9, η «Fish & Chips Hour» σου δίνει 20 Free Spins αν καταθέσεις 20 £. Τη Δευτέρα, η «High Stakes, Bigger Fish» προσφέρει έως 240 £ σε τρεις δόσεις, ενώ την Πέμπτη η «Catch of the Day» φέρνει 50% έως 200 £. Όλες οι προσφορές υπόκεινται στο ίδιο wagering 40x που ισχύει και για το μπόνους καλωσορίσματος.

Τα παιχνίδια του Fish and Spins – πάροχοι, μηχανικές και RTP

Η βιβλιοθήκη του Fish and Spins στηρίζεται σε πάνω από 140 παρόχους. Ανάμεσά τους θα βρεις την Evolution για live dealer, τη BGaming και την 3 Oaks για κουλοχέρηδες, τη 4theplayer για πιο πειραματικά slots, και την 1spin4win για κλασικά φρουτάκια. Τα επιτραπέζια καλύπτουν blackjack, baccarat και ποικιλίες ρουλέτας, ενώ υπάρχουν και crash games μαζί με ξυστά. Ο χειριστής δεν δημοσιεύει συνολικό αριθμό τίτλων, αλλά η ποικιλία παρόχων υποδηλώνει βιβλιοθήκη αρκετών εκατοντάδων παιχνιδιών.

Πώς υπολογίζεται το RTP και τι σημαίνει για σένα

Το RTP (Return to Player) είναι το ποσοστό των στοιχηματισμένων χρημάτων που ένα παιχνίδι επιστρέφει στους παίκτες με την πάροδο του χρόνου. Ένα slot με RTP 96% σημαίνει ότι από κάθε 100 € που ποντάρονται συλλογικά, το παιχνίδι επιστρέφει κατά μέσο όρο 96 € σε κέρδη — όχι ανά παίκτη, αλλά συνολικά, σε εκατομμύρια περιστροφές. Στην πράξη, ένα session μπορεί να δώσει πολύ περισσότερα ή πολύ λιγότερα από αυτό το ποσοστό, επειδή το RTP υπολογίζεται σε τεράστιο αριθμό γύρων.

Η μεταβλητότητα (volatility) λειτουργεί παράλληλα. Τα slots χαμηλής μεταβλητότητας πληρώνουν συχνά, αλλά μικρά ποσά — κατάλληλα για μακρύ παιχνίδι με σταθερό υπόλοιπο. Τα υψηλής μεταβλητότητας πληρώνουν σπανιότερα, αλλά με μεγαλύτερα κέρδη — πιο ρισκαρισμένα, αλλά με δυνατότητα σημαντικού jackpot. Οι περισσότεροι πάροχοι στο Fish and Spins δημοσιεύουν το RTP κάθε παιχνιδιού στο info panel του — αξίζει μια ματιά πριν ξεκινήσεις.

Πώς κερδίζεις σε ένα slot – paylines και μηχανισμοί

Ένα κλασικό slot έχει γραμμές πληρωμής (paylines) — για παράδειγμα, 10, 20 ή 50. Κερδίζεις όταν τα ίδια σύμβολα σειράνται σε μια ενεργή γραμμή, συνήθως από αριστερά προς τα δεξιά. Τα σύγχρονα slots χρησιμοποιούν συχνά μηχανισμό «ways to win» — για παράδειγμα, 1.024 τρόποι, που σημαίνει ότι οποιοσδήποτε συνδυασμός σε γειτονικούς τροχούς μετράει, ανεξάρτητα από τη θέση του. Μερικοί τίτλοι έχουν «cluster pays», όπου κερδίζεις αν συγκεντρώσεις ομάδα ίδιων συμβόλων οπουδήποτε στην οθόνη.

Τα bonus features — free spins, expanding wilds, multipliers — ενεργοποιούνται όταν εμφανιστούν συγκεκριμένα scatter ή bonus σύμβολα. Κατά το wagering, ο χειριστής απαγορεύει να αποθηκεύεις bonus features (όπως free spins) και να τα ενεργοποιείς αργότερα με πραγματικά χρήματα — τέτοια συμπεριφορά ακυρώνει τα κέρδη. Παίζεις είτε με μπόνους είτε χωρίς, όχι και τα δύο παράλληλα.

Εγγραφή στο Fish and Spins και τι χρειάζεται για επαλήθευση

Η εγγραφή γίνεται σε τρία βήματα. Πατάς «Sign Up» στην αρχική σελίδα, συμπληρώνεις τη φόρμα με όνομα, email και κωδικό, και επιβεβαιώνεις τα στοιχεία. Στη συνέχεια, σε κατευθύνει απευθείας στη σελίδα κατάθεσης για να επιλέξεις τρόπο πληρωμής και να κάνεις την πρώτη σου κατάθεση. Τέλος, λαμβάνεις ένα email επιβεβαίωσης με όλες τις λεπτομέρειες του λογαριασμού σου.

Ο χειριστής έχει δικαίωμα να ζητήσει επαλήθευση ταυτότητας πριν από την πρώτη ανάληψη. Τα έγγραφα που μπορεί να χρειαστούν είναι ταυτότητα (διαβατήριο ή δελτίο ταυτότητας), λεπτομέρειες του τρόπου πληρωμής (κάρτα ή screenshot e-wallet), και λογαριασμός κοινής ωφέλειας για επιβεβαίωση διεύθυνσης. Όλα τα έγγραφα πρέπει να είναι στο λατινικό ή κυριλλικό αλφάβητο — αν δεν είναι, ο χειριστής ζητάει βίντεο επαλήθευσης, όπου παρουσιάζεις τα έγγραφά σου ζωντανά. Ανεβάζεις τα αρχεία από το My Account → Documents.

Οποιαδήποτε κατάθεση πρέπει να στοιχηματιστεί 3 φορές πριν να μπορέσεις να κάνεις ανάληψη των χρημάτων που συνδέονται με αυτήν. Αν κάνεις πολλές καταθέσεις χωρίς να παίξεις, θα πρέπει να στοιχηματίσεις το συνολικό ποσό πριν από την ανάληψη.

Τρόποι πληρωμής στο Fish and Spins – κατάθεση, ανάληψη και όρια

Το Fish and Spins δέχεται κάρτες VISA και MasterCard, εναλλακτικές μεθόδους πληρωμής και κρυπτονομίσματα. Στα crypto περιλαμβάνονται Bitcoin, Tether, TRON, Ripple, Dogecoin και Litecoin. Οι ελάχιστες καταθέσεις είναι 20 GBP, 20 EUR ή 20 USD για fiat νομίσματα, ενώ για κρυπτονομίσματα 0,0001 BTC, 1 TRX, 0,001 XRP, 2 USDT, 1 DOGE και 0,01 LTC. Το μέγιστο ποσό κατάθεσης εξαρτάται από τον τρόπο πληρωμής — ο χειριστής καλύπτει τα έξοδα για τις εισερχόμενες συναλλαγές, αλλά η τράπεζα ή το e-wallet μπορεί να χρεώσει δικό του κόστος.

ΝόμισμαΕλάχιστη κατάθεσηΕλάχιστη ανάληψη
GBP / EUR / USD2020
BTC0,00010,0002
TRX1,01,0
XRP0,0010,001
USDT25
DOGE1,01,0
LTC0,010,01

Όρια ανάληψης και χρόνοι επεξεργασίας

Οι αναλήψεις υπόκεινται σε καθορισμένα όρια. Ημερησίως μπορείς να αποσύρεις έως 4.000 GBP/EUR/USD, εβδομαδιαίως έως 8.000 και μηνιαίως έως 30.000. Αν κερδίσεις πάνω από 30.000 σε ένα μήνα, ο χειριστής έχει δικαίωμα να χωρίσει την πληρωμή σε μηνιαίες δόσεις των 30.000 έως ότου καταβληθεί το πλήρες ποσό. Το ίδιο ισχύει αν το αιτούμενο ποσό υπερβαίνει το όριο του συστήματος πληρωμών — στην περίπτωση αυτή, το ποσό καταβάλλεται σε δόσεις.

Οι αναλήψεις μέσω τραπεζικού εμβάσματος επεξεργάζονται εντός πέντε έως επτά εργάσιμων ημερών. Σε εξαιρετικές περιπτώσεις, ενδιάμεσες τράπεζες μπορεί να χρεώσουν έξοδα έως 16 €. Γενικά, ο παίκτης πληρώνει το κόστος που ο πάροχος πληρωμών χρεώνει — αυτό σημαίνει ότι για κρυπτονομίσματα πληρώνεις το τέλος δικτύου, για κάρτες ό,τι χρεώνει η τράπεζα. Δεν μπορείς να ζητήσεις τραπεζικό έμβασμα για αναλήψεις σε USD.

Όριο κέρδους και τι σημαίνει για το παιχνίδι σου

Το Fish and Spins επιβάλλει μέγιστο ημερήσιο κέρδος σε όλα τα παιχνίδια καζίνο (εκτός από progressive jackpots). Για VIP χρήστες, το όριο είναι 50.000 GBP/EUR/USD σε 24 ώρες, ενώ για μη VIP και για όσους βρίσκονται σε δοκιμαστική περίοδο VIP, το όριο είναι 25.000. Το 24ωρο μετράει από 00:00 έως 23:59 UTC. Αν τα κέρδη σου ξεπεράσουν το όριο εντός αυτής της περιόδου, οποιοδήποτε επιπλέον στοίχημα ακυρώνεται, τα ποσά επιστρέφονται, και τα υπερβάλλοντα κέρδη μπορεί να ακυρωθούν εξ ολοκλήρου. Αυτό το όριο δεν αφορά τα προοδευτικά jackpots — εκεί δεν υπάρχει ανώτατο.

Το VIP πρόγραμμα του Fish and Spins – πώς κερδίζεις πόντους και τι ανταλλάσσεις

Κάθε φορά που ποντάρεις 20 £ με πραγματικά χρήματα, κερδίζεις 1 redeemable point και 1 status point. Τα slots συνεισφέρουν 100%, η ρουλέτα 25%, και blackjack/baccarat 10% στη συσσώρευση πόντων. Οι πόντοι ανταλλάσσονται με μπόνους μετρητών σε επτά επίπεδα VIP:

  • Bronze: 300 πόντοι → 5 £
  • Silver: 1.000 πόντοι → 20 £
  • Gold: 4.000 πόντοι → 100 £
  • Emerald: 10.000 πόντοι → 300 £
  • Sapphire: 30.000 πόντοι → 1.000 £
  • Ruby: 50.000 πόντοι → 2.000 £
  • Diamond: 100.000 πόντοι → 5.000 £

Κάθε μπόνους που εξαργυρώνεις από τους πόντους VIP υπόκειται σε wagering 40x, ακριβώς όπως το μπόνους καλωσορίσματος. Καλύτερα να κρατάς τους πόντους σου μέχρι να φτάσεις σε υψηλότερο tier — για παράδειγμα, 1.000 πόντοι δίνουν 20 £ αντί για 15 £ αν τα εξαργυρώσεις τρεις φορές στο Bronze επίπεδο.

Mobile εμπειρία στο Fish and Spins

Το Fish and Spins λειτουργεί μέσω browser — δεν υπάρχει αυτόνομη εφαρμογή για iOS ή Android. Ανοίγεις τον ιστότοπο από το κινητό ή το tablet, και η διεπαφή προσαρμόζεται αυτόματα στην οθόνη σου. Η πλοήγηση γίνεται από το μενού hamburger, τα παιχνίδια φορτώνουν απευθείας στον browser, και το cashier είναι προσβάσιμο με το ίδιο login. Καμία λήψη, καμία εγκατάσταση — απλώς συνδέεσαι και παίζεις.

Υποστήριξη παικτών – πώς επικοινωνείς με το Fish and Spins

Η υποστήριξη του Fish and Spins είναι διαθέσιμη μέσω Live Chat και email. Το Live Chat λειτουργεί 24/7 — το βρίσκεις στη δεξιά γωνία της οθόνης και σε συνδέει αμέσως με έναν εκπρόσωπο. Για πιο περίπλοκα ζητήματα — όπως επαλήθευση, διαφορές ποσών ή ερωτήματα για τους όρους μπόνους — μπορεί να σε βοηθήσει περισσότερο το email στη διεύθυνση [email protected]. Οι όροι χρήσης αναφέρουν ρητά ότι οποιαδήποτε συμβουλή από την ομάδα υποστήριξης δεν υπερισχύει των γραπτών όρων — αν υπάρξει διαφωνία, ισχύουν οι όροι που δημοσιεύονται στον ιστότοπο.

Τι λένε οι παίκτες για το Fish and Spins

Το Fish and Spins δεν δημοσιεύει όνομα εταιρείας ούτε αριθμό άδειας στους όρους του, κάτι που αναφέρεται συχνά σε κριτικές και φόρουμ. Παρά την έλλειψη αυτού του στοιχείου, η πλατφόρμα φιλοξενεί μια εκτενή βιβλιοθήκη παιχνιδιών από γνωστούς παρόχους, και η υποστήριξη λειτουργεί συνεχώς. Οι περισσότερες αναφορές επικεντρώνονται στα όρια ανάληψης και στο wagering 40x, που είναι πάνω από το μέσο όρο της αγοράς. Από την άλλη, το ημερήσιο όριο κέρδους των 25.000–50.000 GBP/EUR/USD θεωρείται προστατευτικό μέτρο από τον χειριστή, αλλά μπορεί να επηρεάσει high rollers.

Οι καθημερινές προσφορές όπως η «Fish & Chips Hour» και η «Catch of the Day» αναφέρονται θετικά ως συνεχείς ευκαιρίες για επιπλέον στροφές και μπόνους. Ταυτόχρονα, ο κανόνας του 3x wagering για καταθέσεις — ακόμη και χωρίς μπόνους — έχει προκαλέσει απορίες σε παίκτες που θέλουν απλώς να καταθέσουν και να αποσύρουν γρήγορα. Είναι μια πολιτική που δεν συναντάς σε κάθε καζίνο, και αξίζει να την έχεις υπόψη πριν κάνεις την πρώτη σου κατάθεση.

Κρίση – τι αξίζει και τι λείπει από το Fish and Spins

Το Fish and Spins προσφέρει μια πλούσια βιβλιοθήκη παιχνιδιών από πάνω από 140 παρόχους, υποστήριξη για κρυπτονομίσματα, και καθημερινές προσφορές που κρατούν το ενδιαφέρον ζωντανό. Το μπόνους καλωσορίσματος 150% έως 750 £ μαζί με 100 Free Spins είναι γενναιόδωρο σε αξία, αν και το wagering 40x είναι υψηλότερο από αυτό που προσφέρουν ανταγωνιστές. Τα ημερήσια όρια ανάληψης στα 4.000 GBP/EUR/USD είναι λογικά για περιστασιακούς παίκτες, αλλά οι μεγάλοι κερδισμένοι θα χτυπήσουν γρήγορα τα εβδομαδιαία και μηνιαία όρια.

Από την άλλη, η έλλειψη δημοσιευμένου ονόματος εταιρείας και αριθμού άδειας αφήνει ένα κενό στη διαφάνεια. Ο χειριστής αναφέρεται στους όρους απλώς ως «the Company» ή «the Casino», χωρίς περαιτέρω στοιχεία. Επιπλέον, ο κανόνας του 3x wagering για κάθε κατάθεση — ακόμη και χωρίς μπόνους — είναι ασυνήθιστος και μπορεί να επιβραδύνει τις γρήγορες αναλήψεις. Αν προτιμάς να καταθέτεις και να αποσύρεις χωρίς να δεσμεύεσαι σε wagering, αυτή η πλατφόρμα δεν είναι η πιο ευέλικτη επιλογή. Παρόλα αυτά, η ποικιλία παιχνιδιών, η 24/7 υποστήριξη και η δυνατότητα καταθέσεων σε κρυπτονομίσματα δίνουν αξία σε παίκτες που ψάχνουν για ευρεία επιλογή και σύγχρονες μεθόδους πληρωμής.

Υπεύθυνο παιχνίδι – εργαλεία, όρια και πού να βρεις βοήθεια

Το παιχνίδι πρέπει να παραμένει διασκέδαση, όχι υποχρέωση. Αν διαπιστώσεις ότι περνάς περισσότερο χρόνο ή χρήματα από όσα είχες σχεδιάσει, ή αν το παιχνίδι αρχίζει να επηρεάζει την καθημερινότητά σου, είναι σημάδι ότι κάτι χρειάζεται να αλλάξει. Ο χειριστής προσφέρει λειτουργίες αυτοαποκλεισμού — μπορείς να ζητήσεις προσωρινή ή μόνιμη αποκλεισμό του λογαριασμού σου επικοινωνώντας με την Υποστήριξη μέσω Live Chat. Επειδή τα όρια κατάθεσης δεν μπορούν να εφαρμοστούν σε κρυπτονομίσματα λόγω της φύσης τους, αν θέλεις να θέσεις τέτοια όρια, θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις εναλλακτικό τρόπο πληρωμής σε fiat.

Στην Ελλάδα, η Γραμμή 1114 λειτουργεί από το ΚΕΘΕΑ ΑΛΦΑ, Δευτέρα έως Παρασκευή, 09:00–21:00, και προσφέρει ανώνυμη και εμπιστευτική βοήθεια για θέματα τυχερών παιχνιδιών. Η γραμμή χρεώνεται με το κόστος τοπικής κλήσης. Επιπλέον, η Επιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (ΕΕΕΠ) στο gamingcommission.gov.gr παρέχει οδηγίες για τους κανόνες του παιχνιδιού και τις διαδικασίες αποκλεισμού στην Ελλάδα.

Διεθνώς, μπορείς να επισκεφθείς τη Gamblers Anonymous για συναντήσεις υποστήριξης, ή το Gambling Therapy για online συμβουλευτική. Εργαλεία όπως το BetBlocker και το Gamban σου επιτρέπουν να αποκλείσεις πρόσβαση σε ιστότοπους τυχερών παιχνιδιών από τη συσκευή σου. Δεν είσαι μόνος — η βοήθεια είναι διαθέσιμη, και το πρώτο βήμα είναι να αναγνωρίσεις ότι κάτι αλλάζει. Παίζε υπεύθυνα, μόνο αν είσαι 21 ετών και άνω.

Κριτικές παικτών

Άννα Μ.

Έκανα κατάθεση 100 £ και πήρα ακριβώς 150 £ μπόνους, μαζί με 100 Free Spins στο Book of Dead. Το wagering είναι 40x, που σημαίνει 10.000 £ συνολικά — πολύ, αλλά ξεκάθαρο από την αρχή.

Δέσποινα Π.

Ο χρόνος ανάληψης για τραπεζικό έμβασμα ήταν ακριβώς 6 εργάσιμες ημέρες. Κανένα πρόβλημα, απλώς χρειάζεται υπομονή.

Βάσω Ζ.

Το Live Chat απάντησε αμέσως για ερώτηση σχετικά με το wagering, αλλά αργά το βράδυ χρειάστηκε να περιμένω κάμποσο — προφανώς έχει κίνηση εκείνες τις ώρες. Τελικά έλυσαν το ζήτημα, οπότε όλα καλά.

Συχνές ερωτήσεις

Πώς επαληθεύω τον λογαριασμό μου στο Fish and Spins;

Ο χειριστής μπορεί να ζητήσει επαλήθευση ταυτότητας πριν από την πρώτη ανάληψη. Θα χρειαστείς ταυτότητα (διαβατήριο ή δελτίο ταυτότητας), λεπτομέρειες του τρόπου πληρωμής, και λογαριασμό κοινής ωφέλειας για επιβεβαίωση διεύθυνσης. Όλα τα έγγραφα πρέπει να είναι στο λατινικό ή κυριλλικό αλφάβητο — αν δεν είναι, ο χειριστής ζητάει βίντεο επαλήθευσης. Τα αρχεία ανεβαίνουν από το My Account → Documents.

Ποιες είναι οι μέθοδοι πληρωμής στο Fish and Spins;

Το καζίνο δέχεται κάρτες VISA και MasterCard, εναλλακτικές μεθόδους πληρωμής, και κρυπτονομίσματα (Bitcoin, Tether, TRON, Ripple, Dogecoin, Litecoin). Η ελάχιστη κατάθεση είναι 20 GBP/EUR/USD για fiat, ενώ για crypto διαφέρει ανά νόμισμα — για παράδειγμα, 0,0001 BTC ή 2 USDT.

Πόσο καιρό χρειάζονται οι αναλήψεις;

Οι αναλήψεις μέσω τραπεζικού εμβάσματος επεξεργάζονται εντός πέντε έως επτά εργάσιμων ημερών. Σε εξαιρετικές περιπτώσεις, ενδιάμεσες τράπεζες μπορεί να χρεώσουν έξοδα έως 16 €. Για άλλες μεθόδους, ο χρόνος εξαρτάται από τον πάροχο πληρωμών.

Πόσα μπορώ να αποσύρω ανά ημέρα;

Ημερησίως μπορείς να αποσύρεις έως 4.000 GBP/EUR/USD, εβδομαδιαίως έως 8.000, και μηνιαίως έως 30.000. Αν κερδίσεις πάνω από το μηνιαίο όριο, ο χειριστής μπορεί να χωρίσει την πληρωμή σε μηνιαίες δόσεις των 30.000 έως ότου καταβληθεί το πλήρες ποσό.

Είναι διαθέσιμη η εφαρμογή του Fish and Spins για κινητά;

Δεν υπάρχει αυτόνομη εφαρμογή για iOS ή Android. Η πλατφόρμα λειτουργεί μέσω browser και προσαρμόζεται αυτόματα στην οθόνη του κινητού ή του tablet σου. Απλώς συνδέεσαι από τον browser και παίζεις απευθείας.